VR гра для першого мобільного музею "Наука всередині" фармацевтичної компанії "Фармак".

«Фармак» український виробник лікарських засобів європейського стандарту. Якість продукції та інновації зробили "Фармак" лідером фармацевтичного ринку України і найбільшим експортером лікарських засобів з 2010 року.

Інтерактивний
VR / AR
тривалість
проекту 1 місяць
технології
Нереальний двигун 4
3DS Макс
Платформа
HTC Vive Pro
HTC Cosmos Elite

особливості проекту

Ми зіткнулися з завданням реалізувати фармацевтичний процес створення таблеток від А до Я і в ігровій формі допомогти покупцям краще зрозуміти як працює повний цикл виробництва.

РЕШЕНІE

VR гра допомагає ознайомиться з усіма етапами створення ліків, що дає можливість допомогти споживачам і партнерам зрозуміти виробничий цикл.
У доповненні до цього подібна Гейміфікація є хорошим інструментом для процесу віддаленого навчання та ознайомлення нових співробітників з тим, як працює виробництво.

В учасників є можливість пройти через весь процес створення медичного препарату (від винаходу формули і до відправки готового продукту до кінцевого споживача) і відчути себе справжнім фармацевтом.

В результаті ми створили інтерактивний продукт для першого мобільного музею «Science inside» фармацевтичної компанії "Фармак", де відвідувачі за допомогою VR технологій можуть ознайомитися з тим, як влаштований процес створення лікарських препаратів. Подібна взаємодія допомогло компанії підвищити рівень впізнаваність бренду і довіри з боку клієнтів.

Мені все подобається
більше проектів