ВІЗУАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ НЕРУХОМОСТІ

Ми створюємо візуальний контент будь-якої складності для відділів продажів і маркетингу: архітектурну візуалізацію і анімацію, аерозйомку, відеоролики і 3D тури для житлових комплексів, додатки з віртуальної і доповненої реальністю.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

комплекси послуг

Неважливо, на якій стадії знаходиться будівництво вашого об'єкта нерухомості (це ще тільки креслення або вже побудований будинок), ми підключимося до роботи на будь-якому етапі і запропонуємо ефективні візуальні рішення для просування вашого проекту.

Якщо ви не знаєте, який саме тип контенту вам необхідний - це не страшно, Напишіть нам, і ми знайдемо ідеальне рішення саме для вашого бізнесу.

АРХІТЕКТУРНА АНІМАЦІЯ

Відеоролики та інтерактивні презентації - ефективний продає інструмент рекламних кампаній. З його допомогою легко продемонструвати різні етапи побудови будівель і зробити акцент на деталях і ключові переваги споруди. При створенні архітектурних анімацій ми працюємо з 3Ds Max, Корона візуалізації, V-Ray, Photoshop, Кінотеатр 4D, Октан, Nuke, Davinci Resolve.

3D-планування

Незамінний інструмент для відділів продажів компаній забудовників. На відміну від 2D планування, яка не дає реального уявлення клієнту про майбутню покупку, 3D-планування дозволить сформувати повну картину, оцінивши житло під будь-яким кутом і при будь-якому освітленні. Для розробки 3D-планувань наша команда використовує 3Ds Max, Корона візуалізації, V-Ray, Photoshop.

Віртуальна (VR) і доповнена (AR) реальність

Рішення у віртуальній (VR) і доповненої (AR) реальності відкривають нові можливості для презентації нерухомості. Вони дають користувачам повне уявлення про об'єкт, навіть якщо він не побудований, дозволяють відчути його реальний масштаб. Завдяки віртуальним прогулянкам по території житлових комплексів, квартирах і будинках, клієнти можуть повністю зануритися і відчути простір майбутнього житла, встановити емоційний зв'язок і зробити усвідомлений вибір при покупці.
Наші кейси
Мені все подобається

А ЩЕ МИ РОБИМО