Промо ролик для об'єкта нерухомості (бізнес центру "Посилання") з аерозйомки і інфографікою

Актуальний спосіб презентувати об'єкт нерухомості – це створити сучасний динамічний відеоролик з аерозйомки і інфографікою!

Аеро
Відео

ПРО ПРОЕКТ

Перед нами стояло завдання презентувати вже побудований бізнес центр "Link", який знаходитися в серці Києва, і розробити ролик з особливим акцентом на його перевагах : розташуванні, інфраструктурі і сучасному дизайні.

ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ПРОЕКТУ 3 тижні
ТЕХНОЛОГІЇ
Обитель After Effects , Ілюстратор
Рішення Да Вінчі
Аеро і наземна зйомка
ПЛАТФОРМИ
YouTube
Інтернет

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

Після того як була придумана концепція проекту і затверджена з замовником ми провели якісну аеро і наземну відеозйомку. Зйомки проводилися в денний і нічний час доби сучасним професійним обладнанням. Нашою метою було отримати якісний відео матеріал, щоб при подальшій пост обробці, досягти візуально привабливої ​​картинки для більш глибокого емоційного сприйняття глядачем. У ролику ми використовували певний стиль монтажу, а саме – ефект прискорення і уповільнення, який робить його більш динамічним і дозволяє краще контролювати увагу глядача. Також ми провели глибоку корекцію в Da Vinci Resolve і трекінг для того, щоб прив'язати інфографіческіе елементи до віртуального простору.

Відео
Мені все подобається
більше проектів