VR / AR / ІНТЕРАКТИВ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Ми створюємо AR і VR рішення, які змінюють людське сприйняття і дозволяють по-новому освоювати інформацію, грати, вчитися, співпрацювати, скуповуватися, спілкуватися і досліджувати світ, відкривають незліченні можливості для бізнесу в усіх галузях.

технології:

комплекси послуг

Віртуальна реальність для нерухомості

Технології віртуальної реальності і інструменти 3D візуалізації сьогодні широко використовуються дизайнерами інтер'єрів, архітекторами та забудовниками для презентації об'єктів нерухомості. Подібні рішення допомагають клієнтам створити повне уявлення про об'єкт, навіть якщо він ще не побудований, дають можливість відчути простір майбутнього житла і зробити більш усвідомлений вибір при покупці.

Віртуальна реальність для рітейлу

Віртуальні магазини з можливістю купити товар не виходячи з дому, кастомізовані рекламні акції і клієнтське пропозицію - VR зробить шопінг більш захоплюючими, персоналізованих і ефективним, надаючи традиційним магазинам сучасні інструменти побудови взаємин і створення унікального користувацького досвіду.

Мобільні додатки з доповненою реальністю (AR)

Безмежний потенціал доповненої реальності допомагає створювати wow-ефект для клієнтів в різних сферах бізнесу і якісно новий користувальницький досвід, мотивує їх регулярно використовувати мобільний додаток компанії, а простота реалізації рішень відкриває широкий спектр можливостей для замовників.

VR для навчання і онбордінга

Ми створюємо рішення з елементами Гейміфікація для різних сценаріїв навчання, освіти і спільної роботи, де користувачі віддалено можуть досліджувати, взаємодіяти, вчитися і розвивати навички, а також освоювати процедури, пов'язані з майбутньою професією в безпечної контрольованому середовищі.

Інтерактивні додатки для сенсорних столів

Сенсорні столи пропонують клієнтам сучасну систему замовлень, розваги і новий спосіб спілкування і взаємодії зі споживачами. Використання подібних рішень допоможе вам просувати додатки перед аудиторією, підвищувати якість обслуговування клієнтів в роздрібних магазинах, готелях, а також - в розважальних центрах.
Наші кейси
Мені все подобається

А ЩЕ МИ РОБИМО