Клубний будинок La Manche. Додаток для сенсорного столу

Для відділу продажів клубного будинку La Manche ми створили інтерактивне додаток для сенсорного столу.

Аеро
Archviz
Інтерактивний

ПРО ПРОЕКТ

За допомогою програми користувачі можуть ознайомитися з архітектурою і різноманітністю планувальних рішень, розглянути фасад будинку і його оточення.

Для проекту La Manche у нашої команди вже було створено багато візуальних матеріалів, тому додаток для сенсорного столу не зайняло у нас багато часу і праці.

тривалість
проекту 1 місяць
технології
Нереальний двигун 4
3DS Макс
аерозйомка
платформи
сенсорний стіл

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

Додаток дає можливість ознайомитися як із загальним видом комплексу і його оточенням, так і з окремими квартирами і планувальними рішеннями.

Сам клубний будинок складається з ряду секцій, і щоб користувачі могли розглянути їх детально з усіх боків, ми додали в додаток опцію обертання комплексу. По кліку на окрему секцію, спливає список поверхів, і юзер в один дотик може вибрати будь-який з них. Далі на екран виводяться квартири, розташовані на цьому поверсі. Можна вибрати одну з квартир і ознайомитися з інформацією про неї і планувальними рішеннями.

РЕЗУЛЬТАТ

Наша команда створила додаток для сенсорних столів, яке допомагає ознайомитися з особливостями клубного будинку, починаючи від архітектурного рішення і оточення комплексу, закінчуючи квартирами і плануваннями. Ця програма успішно використовувалося в відділах продажів замовника.

відео
Мені все подобається
більше проектів