Спільно зі співробітниками музею грошей і Національного Банку України ми розробили віртуальний тур по музею грошей НБУ

Це рішення дає можливість зробити віртуальну прогулянку по музею, розглянути будь-які експонати з усіх боків. Супровідна озвучка туру на 3-х мовах допоможе докладніше дізнатися про кожного з музейних стендів.

3D Вежа
Інтерактивний

ПРО ПРОЕКТ

Створюючи цей тур ми використовували різні технології: 3d панорами, зйомку вітрин, виробництво деталізованих 3d фото-об'єктів окремих експонатів, озвучування кожної «сцени», і об'єднали все це в цілісний продукт зі зручним web-інтерфейсом.

РЕШЕНІE

звісно, ніяка віртуальна екскурсія не замінить живого відвідування музею, але і віртуальний тур має свої переваги і можливості.

– Найчастіше в музеї проводять групові екскурсії, під час яких немає можливості приділити час кожному експонату. В рамках віртуальної екскурсії ви можете детально розглядати будь-які експонати, обертати їх, розглядати деталі з усіх боків так довго, як захочете.
– Ви можете відвідати віртуальну екскурсію в будь-який зручний для вас час.
– Ви можете перебувати в музеї стільки часу, скільки забажаєте, пересуватися з будь-якою швидкістю, затримуючись у особливо цікавих експонатів.

Навігація по туру інтуїтивно зрозуміла. Після вибору мовної версії, текстовий блок і аудіогід ознайомлять вас з музеєм. Під легку фонову музику ви можете переходити з однієї панорами на іншу, ловити гав (на 360 градусів), наближати об'єкти, читати спливаючі текстові описи до вітрин з експонатами.

Коліщатком миші або за допомогою кнопок на нижній панелі можна наближатися до вітрини і віддалятися від неї. Пересувати саму вітрину дуже легко - потрібно просто натиснути на неї і перетягнути курсором миші. Таким чином, ви можете досліджувати всі експонати вітрини з деталізацією, яка не поступається реальному погляду крізь скло вітрини.

Якщо якийсь експонат вас особливо зацікавить, ви можете переміститися до його 3d моделі в один клік. Вирощують 3d об'єкт можна самостійно, або натиснувши на стрілочку. До речі, вікно 3d об'єкта також містить віртуальну лінійку, яка допоможе оцінити реальні розміри об'єкта.

Наблизивши 3d об'єкт, відвідувач отримує унікальну можливість дуже деталізовано розглянути експонат з усіх боків, навіть якщо він дуже мініатюрний - такої можливості не буде навіть під час реального відвідування музею.
У такій деталізації можна розглянути найменшу золоту ювілейну монету, вага якої трохи більше 1 грам - правда, її доведеться пошукати, оскільки експонатів в музеї дуже багато 😉
А на паперових купюрах ви можете вивчити найдрібніші деталі візерунків і тексту.

Озвучка віртуального туру на трьох мовах дозволить відвідати музей людям з усіх куточків нашої країни і світу, значно збільшивши аудиторію музею.

Унікальність нашого віртуального туру - в комбінуванні різних технологій зйомки, 3d панорами та 3D-об'єкти, повної фотореалістичності представлених у віртуальному музеї експонатів і панорам. І головне - в наданні можливості відвідувачам самостійно управляти «прогулянкою» по музею в супроводі аудіогіда.

Крім того, подібне рішення може бути використано практично для будь-якої сфери, в якій є що показати: будь то музей, готель, ресторан, або об'єкт нерухомості. Відносно невеликі трудові і тимчасові витрати на створення віртуального туру, гнучкість, а також повна фотореалістичність в порівнянні з 3d моделями, роблять його ідеальним рішенням для демонстрації багатьох сфер бізнесу.

музей грошей, зал
музей грошей, монети
музей грошей, монета

В 2021 році ми вдосконалили стару версію віртуального туру по Музею грошей НБУ і впровадили більш нові і сучасні інструменти презентації: повний 3D, WebXR, і браузерную доповнену реальність!

 

Мені все подобається
більше проектів