VR-додаток з віртуальним менеджером для демонстрації інтер'єру квартири

Віртуальні тури із застосуванням технологій віртуальної реальності для демонстрації інтер'єрів квартир стають дедалі популярнішими - це відмінний спосіб показати об'єкт, який ще не побудований, дати користувачеві відчути простір і зануритися в атмосферу.

Archviz
VR / AR

зміна освітлення

користувач може вибрати 4 варіанти освітлення: ранкове, денний, вечірній і нічний і зрозуміти, як буде виглядати його майбутня квартира в кожному з них. При цьому вид за вікном теж буде змінений (для цього ми використовуємо одну з 4-х попередньо відзнятих аеропанорам)

Зміна матеріалів підлоги і стін

користувачі можуть вибрати найбільш вподобаний з 4 варіантів для підлоги і стін. У цих варіантах є не тільки самі матеріали, але і їх детальне текстовий опис, аж до конкретної моделі плитки та інформації про виробника.

зміна меблів

3 варіанти гарнітура різної стилістики та також з детальним описом доступні користувачеві на вибір.

3D планування і навігація

Однією з вимог до додатка був доступ до 3D плануванні квартири, щоб дати користувачеві можливість оцінити простір квартири в різних "вимірах". Ми доповнили функціонал додатка можливістю перегляду планування в інтерактивному форматі. При натисканні кнопки контролера, перед користувачам з'являється план квартир з персонажем в центрі простору. Планування змінює свій ракурс і зміщується щодо розташування персонажа.

тривалість
проекту 3 тижні
технології
Нереальний двигун 4
3DS макс
zbrush
панорами 360
платформи
Індекс клапана
Мені все подобається
більше проектів