Розробка AR-додатки для ЖК «INTERGAL CITY»

Додаток з доповненою реальністю для житлового комплексу від будівельної компанії "Intergal Bud" дає можливість продемонструвати екстер'єр ЖК як у денних, так і в вечірньому освітленні.

Інтерактивний
VR / AR

ПРО ПРОЕКТ

Дане AR-додатки ми зробили універсальним з точки зору користувацького досвіду і застосування технологій доповненої реальності. У даному рішенні використовується як маркерна технологія AR, так і безмаркерная.

AR для поліграфії

AR-маркери використовуються на візитках представників компанії, а також в альбомі продажів, при наведенні камери смартфона на маркер, користувач зможе побачити 3D-модель будинку і повзаімодействовать з нею.

Безмаркерний AR

Навіть якщо користувач не знаходиться у відділі продажів і у нього немає доступу ні до візиток, ни к альбому продаж, він може скористатися безмаркерним AR-режимом, навести камеру на будь-яку плоску поверхню і вказати де саме розмістити 3D-модель житлового комплексу.

Зміна освітлення фасаду – день ніч

Розроблене додаток із застосуванням технологій доповненої реальності дозволяє продемонструвати екстер'єр житлового комплексу як в денному, так і в вечірньому освітленні.

ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ПРОЕКТУ 4 тижні
технології
Єдність 3D
3DS Макс
ARCore
ARKit
платформи
Android
IOS

РЕЗУЛЬТАТ

AR-додаток стало одним з важливих маркетингових інструментів для просування ЖК. Додаток також допомагає менеджерам відділу продажів ефектно і технологічно демонструвати особливості архітектури житлового комплексу "IntergalCity".

Обов'язково подивіться відеоролик про програму, який ми підготували для вас!

Мені все подобається
більше проектів