Комплексне візуальне рішення для котеджного селища "Белгравія"

Белгравія - сучасний котеджний комплекс з розвиненою інфраструктурою, розташований недалеко від Києва.

3D Вежа
Аеро
Archviz
Інтерактивний

ПРО ПРОЕКТ

Для промо кампанії котеджного комлексу ми створили кілька типів контенту:

  • ряд високоякісних 3D-рендерів
  • 3D-тур з наземними і аеропанорамамі
  • генплан
  • промо відеоролик
тривалість
проекту 1 місяць
технології
3DS Макс
V-Ray
Corona Render
Photoshop
крпано
платформи
веб
відділ продажу

особливості проекту

3D-тур - один із кращих інструментів для того, щоб показати територію містечка і його інфраструктуру. Підготовку туру ми почали з аерозйомки і створення аеропанорам.

В одну з аеропанорам ми інтегрували візуалізовані об'єкти з 3Ds Max. Так як в комплексі представлені різні типи котеджів, ми створили 3D-моделі для декількох з них і помістили в наземні панорами. А для того, щоб користувачі могли ближче розглянути котеджі і прибудинкову територію, ми підготували ще й панорами на рівні очей людини.

Таке рішення з вбудованими в віртуальний тур 3D-візуалізацією допомагає ефективно продавати ще непобудовані об'єкти і інформувати поточних мешканців про те, як буде виглядати кожна наступна черга будівництва.

РЕЗУЛЬТАТ

За більш ніж 5 років співпраці з Белгравія, ми створили багато різноманітного контенту для маркетингових кампаній і продажів: високоякісні візуалізації котеджів, 3D-тур з аеро- і наземними панорамами, генплан комплексу, промо ролик.

Всі ці візуальні рішення допомагають потенційним інвесторам і покупцям отримати повне уявлення про котеджному комплексі: переваги та особливості його інфраструктури та окремих будинках.

На слайдері - до інтеграції 3D-моделей і після.

тур
Мені все подобається
більше проектів