3D візуалізація для таунхаусів на околиці Сіднея

В рамках цього проекту ми розробили ряд візуалізацій для клієнтів з Австралії. Створені рендери допомагають відобразити інтер'єр і екстер'єр майбутніх таунхаусів і використовуються в якості рекламних матеріалів у відділах продажів.

Аеро
Archviz

ПРО ПРОЕКТ

Перед нами стояло завдання створити ряд реалістичних 3D рендерів ще неіснуючих об'єктів нерухомості на околиці Сіднея.

тривалість
проекту 2 тижні
ТЕХНОЛОГІЇ
3DS макс
Photoshop
Корона візуалізації
аерозйомка
ПЛАТФОРМИ
Інтернет
Цифрові та поліграфічні рекламні матеріали

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

Перед нами над цим проектом працювала інша команда, але замовника не влаштував результат, тому на початкових етапах роботи у замовника виникало дуже багато сумнівів з приводу нашої роботи теж. але, на щастя, коли з'явилися перші результати всі сумніви були розвіяні і комунікація налагодилася.

Ще однією з особливостей проекту стала складність, пов'язана з тим, що ми отримали суперечливі референс по стилю рендерів. Нам довелося застосувати дедуктивні методи :), але ми розплутали цей ланцюжок і створили для замовника то, що йому було потрібно.

Робота над проектом почалася з аерозйомки, яка проводилась на стороні клієнта.

Фото з висоти пташиного польоту з безшовної інтеграцією 3D-моделі таунхаусів дозволяють показати масштаб майбутніх будівель, їх розташування відносно один одного і оточення. А деталізовані 3D-візуалізації допоможуть розглянути ближче самі будинки, їх інтер'єри та екстер'єри.

Мені все подобається
більше проектів