Віртуальний тур, Додаток VR, корпоративні відео для фармацевтичної компанії "Дарниця"

Дарниця - широковідома українська компанія, один з лідерів фармацевтичного виробництва України.

3D Вежа
Аеро
Інтерактивний
VR / AR

Про проект

В рамках проекту ми створили віртуальний тур і зняли ряд відео про окремі цехах для повноцінної презентації виробничого середовища, включаючи територію, відділи, і сам процес виготовлення ліків.

тривалість
проекту 3 місяці
технології
панорамна зйомка
аерозйомка
відеозйомка
Крпано, JS
Світлова кімната
Adobe Photoshop
Adobe After Effect
Платформа
Інтернет
Додаток для Android
Samsung Gear VR
YouTube

особливості проекту

Ми створили багатомовний (український, англійська, французький) віртуальний тур з дикторської озвученням по виробництву на основі аеро- та 3D-панорами. Веб-версія туру виконана в корпоративному стилі компанії, а зручне меню і навігація дозволяє користувачеві переміщатися в один клік в будь-яке приміщення. також, кожна локація доповнена текстової довідкою з коротким описом стадії виробництва.

Щоб відобразити виробничий процес, поряд з панорамами ми знімали відео і інтегрували їх у кінцевий продукт. так, на багатьох панорамах, лінії виробництва начебто включені, і можна спостерігати, як змішуються різні компоненти, наповнюються ліками пляшечки, запечатуються упаковки, і працює обладнання на складах.

РЕШЕНІE

Віртуальний тур і відеоматеріали відображають виробничий процес на всіх його етапах, завдяки чому у клієнтів, партнерів і нових співробітників складається повноцінне уявлення про виробничі можливості компанії Дарниця. Крім того, візуальний матеріал чітко показує відповідність виробництва стандартам GMP і відкриває роботу цехів з обмеженим доступом.

В рамках проекту було створено 7 корпоративних фільмів, практично про всі етапи фармацевтичного виробництва. А для демонстрації виробництва в віртуальної реальності, ми створили також Android-додаток для Samsung Gear VR.

Вбудовані і спливаючі відео в турі, а також інфомаркери, допомагають зробити акцент на різних деталях виробничого процесу:

тур
Мені все подобається
більше проектів