3D-тур, 3D-планування і рендери для житлового комплексу"Парк Лейк-Сіті"

“Парк Лейк-Сіті” від будівельної компанії DIM – клубний заміський комплекс з добре продуманою інфраструктурою. В рамках цього проекту ми розробили комплексне рішення для презентації інтер'єрів квартир: 3D-тури, 3D-планування і рендери.

3D Вежа
Archviz

3D-планування

3D-планування квартир ми робили дуже деталізованими і приділили велику увагу висвітленню: опрацьовували як штучне, так і м'яке природне освітлення, яке потрапляє в квартиру через вікна.

візуалізація інтер'єрів

Візуалізація інтер'єрів та створення рендерів для цього проекту не склало великих труднощів, так як ми вже мали підготовлену 3D сцену, але такі завдання все одно вимагають наявність художнього смаку, а також акуратності і навіть педантичність при постановці камери, освітлення і подальшої постобробці.

3D-тури

3D-тури по квартирах наша команда створювала за допомогою софта Everpano, який дозволяє зануритися в 360 контент, як ніколи раніше, відчути обсяг простору і реалістичні тривимірні переходи.

До речі, такі тури можна вільно використовувати в VR, наприклад з Oculus Quest.

КРІМ ТОГО 3D-ТУРИ В ЦЬОМУ ПРОЕКТІ комбіновані: Сферичні панорами поєднана з РЕАЛЬНИМ 3D-ПРОСТОРОМ, ЗА РАХУНОК ЧОГО ДОСЯГАЄТЬСЯ ЕФЕКТ 3D-ПЕРЕХОДІВ МІЖ локації.

тривалість
проекту 1 місяць
технології
3DS Макс
Corona Render
Photoshop
Крпано
Еверпано
платформи
Інтернет
WebVR
Поліграфія

РЕЗУЛЬТАТИ

для ЖК “Парк Лейк-Сіті” ми створили 3D-тури і 3D-планування для презентації інтер'єрів квартир. Завдяки роботі з Everpano нам вдалося досягти особливій реалістичності і обсягу простору, створити ефект 3D-переходів між панорамами, що виводить цей тип контенту на якісно новий рівень і покращує користувальницький досвід. Ці матеріали активно використовуються в маркетингових кампаніях і продажах нашого клієнта.

тур
тур
Мені все подобається
більше проектів