Archviz, Аеро + 3D і види з вікон для ЖК "Паркові озера 2"

Комплексне рішення для презентації ще недобудованого житлового комплексу: від архітектурної візуалізації та рендерів до відеоролика з інтеграцією реалістичної 3D-моделі ЖК.

Аеро
Archviz
Відео

ПРО ПРОЕКТ

ЖК "Паркові озера 2" - сучасний житловий комплекс з добре продуманою інфраструктурою від однієї з топових будівельних компаній України – «Intergal Bud».

Для демонстрації переваг житлового комплексу, який знаходиться на етапі будівництва, ми створили кілька типів контенту:

⁃ ряд високоякісних 3D-рендерів

⁃ 3D-тур з інтеграцією 3D моделі в аеропано

види з вікон у вигляді інтерактивного модуля для сайту.

⁃ відеоролик з інтеграцією реалістичної 3D моделі

ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ПРОЕКТУ 3 місяці
ТЕХНОЛОГІЇ
3DS Макс
Corona Render
Photoshop
Ливарний ядерний блок
Davinci Resolve
Крпано
аерозйомка
ПЛАТФОРМИ
Інтернет
Youtube
Відділ продажу

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

ЖК "Паркові озера 2" – це приклад сучасної архітектури з гарним благоустроєм та мальовничим навколишнім середовищем, модними будинками з терасами та динамічно підсвіченими фасадами. Тому замовнику було вкрай важливо передати цю красу та продемонструвати майбутньому покупцям переваги комплексу.. Роботу над цим проектом ми почали з аерозйомки. Вона дозволяє показати висотність будівель, їх розташування відносно один одного і оточення. Крім того, ми інтегрували 3D модель мікрорайону в фотоматеріал. Це рішення дуже зручно для покупців, так як дає їм можливість ознайомитися з загальним видом ЖК, його околицями і інфраструктурою, оцінити вигляд з вікна і навіть прикинути, де буде розташовуватися сонячна сторона квартири.

відео

РЕЗУЛЬТАТ

Внаслідок тісної співпраці з маркетологами Інтергал Буд, ми розробили цілий комплекс візуальних рішень, які активно використовуються в маркетингових кампаніях та продажах нашого клієнта.

Завдяки цим сучасним інструментам потенційні покупці зможуть оцінити глобальність проекту, його переваги, особливості розташування та оточення.

А деталізовані 3D-візуалізації допоможуть поринути в атмосферу майбутнього життя у цьому чудовому житловому комплексі..

Мені все подобається
більше проектів