Архітектурна візуалізація для ЖК "Таїровське сади"

“Таїровське сади” - один з найбільших і сучасних мікрорайонів на Півдні України з дуже розвиненою інфраструктурою: крім самого ЖК там є школа, дитячий садок, супермаркет, спортивний та дитячий майданчики, басейн і цілий бульвар.

3D Вежа
Аеро
Archviz
Відео
тривалість
проекту 4 місяці
технології
3DS макс, Photoshop
Крпано, сценарій Java
аерозйомка
платформи
Інтернет
Зовнішня реклама

результати

В результаті тісної співпраці з клієнтом, ми розробили цілий комплекс візуальних рішень. Це виявився досить складний і времязатратний проект багато в чому завдяки обсягом: ми провели кілька тижнів в підготовці і оптимізації 3D сцени, щоб зберегти високу Полігональний і максимальну деталізацію. Ми знімали панорами в різний час доби і під час рендеринга приділили особливу увагу тіням. У самому 3D турі ми відзначили ключові точки для того, щоб користувачам було зручно переміщатися і ознайомлюватися з проектом.

Крім того, ми інтегрували 3D модель мікрорайону в фотоматеріал. Це рішення дуже зручно для покупців, так як дає їм можливість ознайомитися з загальним видом ЖК, його околицями і інфраструктурою, оцінити вигляд з вікна і навіть прикинути, де буде розташовуватися сонячна сторона квартири.

тур
Мені все подобається
більше проектів