Обліт 360 ° і панорами салону для нового модельного ряду автомобілів Mitsubishi Motors

Презентації автомобілів - масштабні і вражаючі. В офлайні. Але як перенести цю атмосферу в онлайн, зробивши презентацію ненудної і інтерактивної? На це питання ми шукали відповідь разом з Mitsubishi Motors.

3D Вежа
Інтерактивний

Про проект

У пошуку ефективного рішення для презентації нового модельного ряду автомобілів Mitsubishi Motors ми провели рісерч з клієнтом, враховуючи особливості аудиторії, бюджет і термін реалізації проекту. У підсумку зупинилися на інтерактивних віджети для сайту з елементами Гейміфікація.

тривалість
проекту 2 місяці
технології
панорамна зйомка
Крпано, JS
HTML 5
Photoshop
платформи
Інтернет

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

Для створення віджетів наша команда провела набір фотоматеріалу з розширеним динамічним діапазоном, щоб досягти максимальної якості зображень. В рамках проекту ми відзняли 10 автомобілів, розробили кастомний движок для 360 оглядів автомобілів на сайтах дилерів Mitsubishi Motors.

Для того, щоб скоротити час завантаження віджета і при цьому зберегти максимальну якість фотоматеріалу, ми використовували підхід, який базується на ключових кадрах, де основні кадри - максимальної якості, а проміжні - мінімального.

Ми розробили систему многоуровненность хотспотов, які розкривають особливості об'єкта в міру того, як користувач знайомиться з ним. так, при натисканні на хотспот на самому авто, відкривається наступний всередині багажника і т.д. Такий інтерактивний елемент сприяє детальному ознайомленню користувача з новою машиною і створює ефект присутності, якого не вистачає звичайним фото.

Щоб акцентувати увагу на окремих технічних особливостях авто, ми зняли деякі елементи окремо і представили їх у вигляді простих анімацій - будь-то відкривається двері, піднімається кришка капота, багажника, і т.д.

Ми додали спливаючі інформаційні віконця з коротким описом тих чи інших особливостей, а також елементи Гейміфікація - користувачеві пропонують знайти всі активні елементи і хотспоти. Ці рішення додають віджетів інформативності та інтерактиву.

РЕЗУЛЬТАТ

Для презентації нового модельного ряду авто Mitsubishi Motors ми створили кілька інтерактивних віджетів, які включають обльоти 360 ° і панорами салону машин. Для їх показу розробили і впровадили кастомний плеєр.

Щоб показати технічні особливості нових моделей, ми розробили систему багаторівневих хотспотов і анімацій. Крім того - приділили окрему увагу пост продакшену обльоту і панорам інтер'єрів, зробивши їх максимально деталізованими.

тур
тур
Мені все подобається
більше проектів