Інтерактивна динаміка будівництва з використанням аеропанорам для ЖК Французький квартал 2

Рішення подібного плану є ефективними і сучасними інструментами відстеження процесу будівництва.

3D Вежа
Аеро

Про проект

Як відстежувати прогрес будівництва на регулярній основі?

Відмінною альтернативою особистому періодичному відвідування будівельного майданчика буде зйомка аеропанорам з однієї (або декількох) точок з необхідною клієнту регулярністю, які відображають динаміку будівництва.

тривалість
проекту з 2015 г.
технології
аерозйомка, панорамна зйомка
крпано
JS
Photoshop
платформи
веб
відділ продажу

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

Як просувається будівництво ЖК Французький квартал 2 від будівельної компанії bUd development, ми фіксуємо раз на місяць, знімаючи аеропанорами над територією будівельного майданчика. Така регулярність зйомок дозволяє відстежувати темп проведення робіт.

Щоб користувачам сайту було зручно стежити за тим, як змінюється ЖК, ми розробили простий і інтуїтивний інтерфейс в корпоративному стилі. Після кожної зйомки ми додаємо готовий матеріал в проект і датуємо його. Натискаючи на кнопки внизу сторінки “вперед”-“назад” можна стежити за динамікою змін, "Переміщаючись в минуле".

результат

Аеропанорами, відображають динаміку будівництва - корисний інструмент для кожного забудовника. В першу чергу - це сучасний формат звітності перед інвесторами, прозорість перед майбутніми мешканцями, яка підвищує лояльність до будівельної компанії.

тур
Мені все подобається
більше проектів