Комплексний віртуальний тур для "APK-Invest" - одного з найбільших агропромислових комплексів в Україні

В рамках проекту 3DTOUR створила аеропанорами, наземні 3D-панорами, відеовставкі і веб-інтерфейс в корпоративному стилі для презентації туру.

3D Вежа
Аеро

Про проект

Перед нами стояло завдання підготувати візуальний контент для презентації виробництва одного з найбільших агропромислових комплексів. Він охоплює значну територію Дніпропетровської області, майже 30 тис. кв. м.

тривалість
проекту 5 місяців
технології
панорамна зйомка
аерозйомка
відеозйомка
Крпано, JS
HTML 5
Photoshop
Adobe After Effect
Платформа
Інтернет

особливості проекту

Цей масштабний проект ми реалізовували великою командою.

В першу чергу ми відзняли кілька 3D-панорам і відео-матеріал для відображення різних процесів виробництва. локації комплексу, які необхідно було відобразити, розташовані досить далеко один від одного, тому процес збору матеріалу зайняв досить багато часу.

Замість вже звичного Google-карти в даному віртуальному турі ми вирішили використовувати мальовану карту і додали їй інтерактивну складову.

Для навігації між панорамами ми розробили систему переходу до будь-якої з них в один клік: зручне меню, що випадає, а також стрілки переходу «Далі», «Назад» для панорам в одній локації.
Крім того, майже кожну панораму супроводжує інфоблок з коротким її описом.

Частина панорам оснащені вбудованими відео-фрагментами: прямо всередині панорами механізми «оживають», персонал починає виконувати свою роботу, і ми можемо спостерігати, як відбуваються ті чи інші процеси на виробництві.

 

результат

Команда 3DTOUR створила віртуальний тур по агропромисловому комплексу, зробивши акцент на ключові об'єкти і локації виробництва. Це проект зараз розташований на сайті компанії “APK-Invest”, а також використовується для презентації виробництва на різних виставках і конференціях.

проекту
Мені все подобається
більше проектів