Комплексне рішення для презентації житлового комплексу Spas Sky у віртуальній реальності

Проект реалізований з використанням Unreal Engine 4 для презентації житлового комплексу в віртуальної реальності (Віртуальна реальність для HTC Vive)

Аеро
Archviz
Відео
VR / AR

ПРО ПРОЕКТ

Spas Sky - житловий комплекс преміум класу від великої будівельної компанії "Укрбуд". Для презентації та організації продажів об'єкта такого рівня ми створили як класичні види контенту (відео з інтеграцією 3D моделі), так і VR-презентацію у спеціально обладнаній VR-кімнаті.

тривалість
проекту 2 місяці
ПЛАТФОРМА
HTC Vive Pro
ПК з Nvidia Geforce GTX1080Ti
Кімната VR
Youtube
технології
Віртуальна реальність
Нереальний двигун 4
3DS Макс
Photoshop

ЧЕЛЕНДЖІ

Основна складність такого проекту – великий обсяг матеріалів та локацій, які необхідно представити в єдиному VR-додатку.

Проект включав житловий комплекс із фасадом у класичному стилі., 30 квартирами та прибудинковою територією.

Крім того, були й певні технічні проблеми. Наприклад, під час роботи над проектом Unreal Datasmith ще не вийшов, тому всі розгортки об'єктів, експорт/імпорт моделей робилися у напівавтоматичному або ручному режимі.

РЕШЕНІE

Основним інструментом для 3D-моделювання був 3Ds Max. Як референси ми використовували модель з архікаду та надані замовником креслення. Модель довелося майже повністю переробити, тому що топологія сітки не відповідала вимогам реалтайм додатків та вимагала додаткової оптимізації.

Крім того, ми приділили багато уваги оптимізації сцени. так, для нормального рівня FPS потрібно було розбити всю сцену на ~13 Streaming level, а також додати LOD для всіх об'єктів, де це тільки можна було. Це дозволило підвантажувати різні локації за необхідності.

Однією з фіч, реалізованих у цьому проекті, став додатковий спосіб переходу між локаціями та перегляд інформації про квартиру

відео
Мені все подобається
більше проектів