Віртуальний тур з дикторської озвученням для фармацевтичної компанії «Артеріум»

Корпорація «Артеріум» - один з лідерів фармацевтичного ринку України, з сучасними поглядами на виробництво і величезним потенціалом в цій сфері.

3D Вежа
Аеро

Про проект

В рамках проекту ми створили комплексний віртуальний тур по виробництвам і офісу компанії розташованим в різних містах України.

Отриманий продукт вирішує ряд завдань:
працює як екскурсія по виробництву для студентів і для майбутніх співробітників (офлайн-екскурсії на виробництва із суворим пропускним режимом складно організовувати);
використовується як інтерактивна презентація для сенсорного столу. Компанія регулярно бере участь у виставках та інших виїзних заходах для локальних та іноземних партнерів;
демонструє виробничі потужності на сайті компанії.

тривалість
проекту 3 місяці
технології
панорамна зйомка
аерозйомка
відеозйомка
Крпано, JS
Adobe Photoshop
Adobe After Effect
Платформа
Інтернет
Сенсорний стіл

особливості проекту

інтегровані відеовставкі. Дозволяють показати роботу обладнання в русі, почути шум роботи механізмів, підвищують рівень занурення в продукт, передають атмосферу виробництва.
дикторська озвучка. Навіть якщо користувачеві не захочеться читати текстові пояснення, голос диктора повідомить коротку інформацію про кожну з локацій.
Відображення технічних параметрів приміщень. Це дає можливість для фахівців отримати важливі технічні дані по кожному цеху, такі як: клас чистоти, тиск, температура.

РЕШЕНІE

Ми створили віртуальний тур з дикторської озвученням з фармацевтичного виробництва на основі аеро і 3D-панорам. Віртуальний тур виконаний в корпоративному стилі компанії, продумана навігація дозволяє переміщатися в один клік в будь-який з цехів. Кожна локація доповнена висновком технічних параметрів приміщення і текстової довідкою з коротким описом стадії виробництва.

Вбудовані і спливаючі відео в турі, а також інфомаркери, допомагають зробити акцент на різних деталях виробничого процесу:

тур
Мені все подобається
більше проектів